Hakkımızda

1993 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, alanında farklı ürün gamları ile geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için ahşap oyun ve oyuncaklar üretmektedir. Son iki yılda “Circle Toys” markamız öncülüğünde eğitim-öğretimde kullanılması maksatlı eğitsel kartlar üretimimiz; ürün çeşitliliğimize yeni bir soluk getirmiştir.
 
Dünya pazarında yer etmiş ürün gamlarına sahip firmaların ürünlerinin Türkiye satışlarını yapan firmamız, mevcut ürünlerinin yanı sıra bir çok farklı ürünü iki yıldır ülkemizde üretmeye başlamıştır.  İthal ettiği ve ürettiği ürünleri kullanan çocuklarımızın sağlığını ön planda tutan firmamız; ürünlerinde kullanılan her bir parçanın EN 71-3 “Safety For Toys” oyuncak güvenliği ile ilgili gerekli testleri uluslararası akredite olmuş kurumlarda yaptırmaktadır.
 
Türkiye’de üretilen ürünler ise OHSAS18001, ISO9001 ve ISO14001 sertifikalarına sahip tesisler kullanılmaktadır. Bu tesislerde üretilen ürünlerimiz başta Avrupa ülkeleri olmak üzere bir çok ülkeye ihraç edilebilir yeterliliğe sahiptir.
 
Yarınlarımız olan çocuklarımız için yenilikçi anlayışları takip ederek, gelişim alanlarına (düşünme becerileri, motor beceriler, üretken beceriler vb.) katkı sağlayacak ürünler ile çalışmalarımıza devam edeceğiz…